Sobota, 25 marca
Imieniny: Marii, Marioli
Czytających: 8864
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Policjanci zatrzymali kierujących po narkotykach

Czwartek, 25 lutego 2021, 14:46
Aktualizacja: 14:48
Autor: 112
Powiat: Policjanci zatrzymali kierujących po narkotykach
Fot. Archiwum
W środę (24.02) jeleniogórscy policjanci ujawnili trzech kierujących, którzy podejrzewani są o kierowanie pojazdami osobowymi pod wpływem środków odurzających. W związku z tym pobrano im krew do badań. Dodatkowo dwóch z nich posiadało narkotyki.

Policjanci jeleniogórskiej drogówki zatrzymali 33-letnią jeleniogórzankę, która kierowała pojazdem marki Audi. Kobieta posiadała amfetaminę, z której można uzyskać kilkanaście porcji handlowych oraz podejrzewana jest o kierowanie pojazdem pod jej wpływem.

Tego samego dnia około godziny 22.00 dzielnicowi na ul. Karłowicza zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego, który kierował pojazdem marki Audi. Mężczyzna posiadał przy sobie marihuanę oraz podejrzewany jest o kierowanie pod jej wpływem.

Ponadto funkcjonariusze na ul. Paderewskiego w Jeleniej Górze zatrzymali 42-letniego kierującego mercedesem, który naruszył 3-letni zakaz kierowania pojazdami. Za to przestępstwo grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

Prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego jest przestępstwem. Za ten czyn grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności albo kara pozbawienia wolności do dwóch lat. Za posiadanie narkotyków zatrzymanym grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

4
50%
Cieszy
2
25%
Hahaha
2
25%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group