Niedziela, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 7879
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Policjanci u harcerzy

Środa, 15 lipca 2020, 15:45
Aktualizacja: Piątek, 17 lipca 2020, 9:23
Autor: 112
Szklarska Poręba: Policjanci u harcerzy
Fot. Archiwum Policji
Jeleniogórscy policjanci i dzielnicowy z Komisariatu Policji w Szklarskiej Porębie skontrolowali obóz harcerski pod kątem bezpiecznego wypoczynku, ale również rozmawiali o bezpieczeństwie podczas wakacji.

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, podkom. Rafał Gula i sierż. szt. Beata Sosulska-Baran oraz asp. Robert Jaśkielewicz –dzielnicowy z Komisariatu Policji w Szklarskiej Porębie udali się z wizytą do harcerzy, którzy spędzają wakacje na obozie w Szklarskiej Porębie.

W trakcie wizyty funkcjonariusze skontrolowali obiekt oraz rozmawiali z osobami odpowiedzialnymi za organizację wypoczynku o zasadach bieżącego monitorowania prognoz pogody, jako jednego z obowiązków organizatora obozu, zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom w trakcie wypoczynku. Ponadto rozmawiali z opiekunami oraz harcerzami o ewentualnych zagrożeniach podczas spędzania czasu nad wodą, w górach, w lesie oraz poruszania się po drogach. Dodatkowo zachęcali do jeżdżenia na rowerach czy deskorolkach w kasku oraz zaopatrzenia się w elementy odblaskowe, co z całą pewnością przekładać się będzie na większe bezpieczeństwo w czasie jazdy – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Twoja reakcja na artykuł?

9
64%
Cieszy
2
14%
Hahaha
2
14%
Nudzi
1
7%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
147
Coraz lepiej
25%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
39%
Nie najlepiej
14%
Wciąż fatalnie
22%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group