Poniedziałek, 5 czerwca
Imieniny: Walerii, Waltera
Czytających: 11213
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Policja: Możesz uratować czyjeś życie!

Poniedziałek, 6 grudnia 2021, 16:01
Autor: 112
Powiat: Policja: Możesz uratować czyjeś życie!
Fot. Archiwum Policji
Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, dzielnicowi, policjanci ze Szklarskiej Poręby, Karpacza i Kowar wspólnie ze strażnikami miejskimi codziennie sprawdzają miejsca, gdzie mogą przebywać osoby bezdomne, których życie i zdrowie z uwagi na niskie temperatury może być zagrożone.

Akcja ma celu zebranie informacji o miejscach przebywania osób bezdomnych, udzielanie tym osobom niezbędnej informacji o zagrożeniach związanych ze spadkiem temperatur oraz o schroniskach, noclegowniach i jadłodajniach, a także udzielanie wszelkiej pomocy w granicach posiadanych kompetencji.

Policja prosi o informacje o osobach bezdomnych, samotnych i bezradnych, których życie jest zagrożone z uwagi na niskie temperatury. Pamiętajmy, że od naszej reakcji może zależeć ludzkie życie.

W związku z epidemią Covid-19 osoby bezdomne z zachowaniem reżimu sanitarnego mogą zgłosić się i zjeść ciepły posiłek codziennie w godzinach od 18.00 do 8.00 dnia następnego w Ogrzewalni przy ul. Grunwaldzkiej 51 w Jeleniej Górze.

Twoja reakcja na artykuł?

6
75%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
13%
Smuci
1
13%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group