Niedziela, 22 maja
Imieniny: Heleny, Julii
Czytających: 5647
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Janowice Wielkie: "Polana" dopiero za rok

Wtorek, 26 maja 2020, 11:06
Aktualizacja: Środa, 27 maja 2020, 8:12
Autor: WAC
Janowice Wielkie: "Polana" dopiero za rok
Fot. organizator/fot. Dominik Sadowski
Organizatorzy wielu imprez plenerowych w regionie zostali zmuszeni do podjęcia decyzji o ich odwołaniu lub przeniesieniu na przyszły rok. Do tej długiej listy dołączył ostatnio Wędrowny Przegląd Piosenki „Polana”, który miał się odbyć przy Schronisku „Szwajcarka” w Rudawach Janowickich.
W związku z obecną sytuacją, podjęliśmy decyzję o przełożeniu X Wędrownego Przeglądu Piosenki „Polana” na przyszły rok – informują organizatorzy „Polany” ze Stowarzyszenia Góry Szalonych Możliwości. - Co prawda, zostały jeszcze dwa miesiące do festiwalu, jednak będzie on jubileuszową, dziesiątą edycją i chcielibyśmy, żeby był jak najpiękniejszy, a na razie nie możemy podejmować należytych przygotowań. Już dziś zapiszcie w kalendarzach nowy termin - 23-25 lipca 2021 roku i spotkajmy się na X Polanie przy Schronisku "Szwajcarka" w Rudawach Janowickich! - zapraszają.

Na osłodę organizatorzy „Polany” przygotują dla miłośników imprezy e-booka ze wspomnieniami z ostatnich dziesięciu lat oraz wideoklip – spotkanie z wykonawcami, którzy gościli na dotychczasowych przeglądach.

Realizacja tego projektu zostanie sfinansowana z dotacji, jaką organizatorzy otrzymali w ramach programu „Kultura w sieci.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
50%
Smuci
2
50%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group