Niedziela, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 8789
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Pokusa dla złomiarzy

Piątek, 19 stycznia 2007, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 20 stycznia 2007, 12:34
Autor: TEJO
Blachę ocynkowaną z dachu jednego z budynków w Bukowcu ukradli 25-latek z Wojcieszowa ze swoimi młodszymi (w wieku 21 i 17 lat) kompanami z Jeleniej Góry.

Do zdarzenia doszło w nocy z 18 na 19 stycznia około godziny trzeciej – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.
Sprawców z łupem (11 sztuk blachy) zauważył na jednym z dachów patrol policji. Złodzieje zostali zatrzymani. Starsi sprawcy trafili do policyjnej izby zatrzymań. Postawiono im zarzut kradzieży, za co grozi kara do pięciu lat więzienia. Byli już notowani przez policję za inne czyny karalne.
Rano złodzieje mieli zamiar sprzedać skradziony metal w punkcie skupu złomu.
Nastoletni przestępca odpowie za swój czyn przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Jak informuje nadkom. E. Bagrowska, to kolejny przypadek kradzieży metalowych elementów. Kilka dni wcześniej w Jeleniej Górze funkcjonariusze z Jeleniej Góry zatrzymali 39-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania oraz 49-letniego jeleniogórzanina, którzy również ukradli blachę aluminiową stanowiącą pokrycie jednego z dachów budynku magazynowego w Jeleniej Górze. Ukradziona blacha w tym również przypadku miała trafić do punktu skupu złomu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group