Czwartek, 29 października
Imieniny: Wioletty, Jacka
Czytających: 5729
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pokaz shidokan w Tesco

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 1 października 2014, 6:47
Aktualizacja: 15:08
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Na zaproszenie firmy Szafa Event – klub Shidokan Jelenia Góra brał udział 28 września w pokazie kick–boxingu na pasażu Tesco. Swoje umiejętności zaprezentowali zarówno najmłodsi zawodnicy, jak i starsi adepci klubu.

W imprezie udział wzięły również dzieci, które chciały sprawdzić swoich sił z trenerem klubu Mariuszem Ligiżyńskim. Za występ otrzymały darmowe karnety na zajęcia Shidokan oraz upominki klubowe. - Prowadzącym event był nasz klubowy kolega Sebastian Wądołowski, a w pokazach wystąpili: Kacper Szajkowski, Wiktor Pęczek, Mateusz Furman, Adam Tomkowicz, Mateusz i Kamil Kaczmarczyk, którym bardzo dziękuję. Podziękowania również za pomoc w organizacji pokazów i promocję klubu dla Studio Bonio Reklamy i Dragon-Sports - mówi Mariusz Ligiżyński.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w treningach. Zajęcia prowadzone są w różnych grupach wiekowych: od 4 do 100 lat w sali MOS-u - ul. M. Skłodowskiej 12 Jelenia Góra, od poniedziałku do piątku (więcej informacji na www.shidoakan.jgora.pl lub www.facebook.com/shidokan.jelenia.gora). Przyjdź, a na pewno Ci się spodoba.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group