Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 6814
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pokaz „Miedzianki” w podziemiach

Czwartek, 3 listopada 2016, 9:04
Aktualizacja: 9:07
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Pokaz „Miedzianki” w podziemiach
Fot. Użyczone
W sobotę (5.11) w podziemiach Jeleniej Góry przy ul. Chełmońskiego będzie wyjątkowa możliwość zwiedzenia kompleksu, który dzięki grupie Arado jest już niemal wysprzątany po poprzednich działalnościach. Będzie to też okazja do obejrzenia zapowiedzi spektaklu "Miedzianka – przestrzeń czasu". Wcześniej organizatorzy zapraszają do Muzeum Karkonoskiego.

Kilka prób odbyło się już w podziemiach Jeleniej Góry. W sobotę (5.11) w jeleniogórskich podziemiach odbędzie się zapowiedź spektaklu Teatru Korkontoi pt. "Miedzianka - przestrzeń czasu". - Będzie to 15-minutowa zapowiedź tego, co pod koniec listopada zobaczymy na żywo w Miedziance – informuje Krzysztof Tęcza z PTTK „Sudety Zachodnie”. Zaleca się zabranie ze sobą latarek, ale wstęp jest wolny.

- Zaczniemy o godz. 10:00 w Muzeum Karkonoskim od wykładu nt. historii likierów karkonoskich, następnie zwiedzanie z przewodnikiem muzeum – w tym wystawę z okazji 70-lecia PTTK „Sudety Zachodnie” - powiedział Krzysztof Tęcza.

Rozpoczęcie zwiedzania podziemi (dzięki uprzejmości grupy Arado) oraz projekcję zapowiedzi „Miedzianki” ok. godz. 12:00. Na zakończenie zwiedzania planowana jest niespodzianka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group