Pogonili Sokoła

Niedziela, 17 września 2006, 0:00
Aktualizacja: Niedziela, 17 września 2006, 21:41
Autor: Łukasz Stawski
Odrodzony po latach Chojnik Jelenia Góra odniósł kolejne wysokie zwycięstwo w rozgrywkach B klasy gr. gromiąc w niedzielę (17 bm.) tym razem Sokoła Sokołowiec 7: 0 (4:0).

Prowadzenie dla gospodarzy zdobył już w 10 min. Grzegorz Pietrzykowski pokonując w sytuacji sam na sam bramkarza gości. Potem popisał się klasycznym hat trickiem Krzysztof Kołodziej zdobywając po ładnych akcjach zespołu bramki w 30, 35 i 40 min.

Zaraz po przerwie na 5:0 podwyższył wynik Grzegorz Pietrzykowski w 50 min. kolejne celne trafienie zaliczył snajper Chojnika - Marcin Jurkiewicz w 70 min. , a ostatniąego gola strzelił z 30 metrów - Łukasz Modrzyk w 80 min.

Wynik mógł być znacznie wyższy, ale doskonale spisywał się w bramce golkiper przyjezdnych, który zbierał od kibiców zasłużone brawa.