Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 6760
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Podzielili się darami i muzyką

Czwartek, 17 grudnia 2009, 8:49
Aktualizacja: Piątek, 18 grudnia 2009, 8:06
Autor: rylit
JELENIA GÓRA: Podzielili się darami i muzyką
Fot. rylit
Wczoraj w Kościele Łaski pod Krzyżem Chrystusa w koncercie świątecznym zaśpiewali znani artyści Grzegorz Turnau i Dorota Miśkiewicz. Aby otrzymać zaproszenie na występ, trzeba było przekazać dary wychowankom jeleniogórskiego Domu Dziecka „TIS”.

Świątynia Łaski przez ponad dwie godziny rozbrzmiewała kolędami i poezją śpiewaną prezentowanych przez dwójkę znanych muzyków, występujących i nagrywających od pewnego czasu razem: Grzegorza Turnaua i Doroty Miśkiewicz. Wystąpił też Marek Napiórkowski, jeleniogórzanin i świetny gitarzysta.

Koncert miał charakter charytatywny i był zorganizowany po raz kolejny przez Agencję Koncertowo-Wydawniczą „SOLO” z Jeleniej Góry . W tym roku akcja charytatywna „Podziel się” odbyła się na rzecz 50 maluchów z Domu Dziecka TIS w Jeleniej Górze.

Za darowizny przekazane na rzecz tej placówki otrzymywało się zaproszenie na koncert. Fakt, że nie brak wśród nas ludzi życzliwych niosących pomoc potrzebujących i nazwiska znanych polskich wykonawców poezji śpiewanej Grzegorza Turnaua i Doroty Miśkiewicz sprawił, że w ten zimowy przedświąteczny wieczór zapełniła się melomanami i wielbicielami talentu gwiazd.

Nie obyło się bez bisów, w czasie których śpiewano wspólnie kolędy. Można było otrzymać autografy artystów i sfotografować się z nimi. Mamy nadzieję ,że po środowym koncercie zadowoleni byli widzowie jak i dzieci z domu dziecka na rzecz, których odbył się koncert. Czekamy na więcej takich akcji, nie tylko w okresie świątecznym.

Sponsorami koncertu byli: Miasto Jelenia Góra, Jeleniogórskie Elektrownie Wodne, Firma „FAM” –Poland i Firma internetowa „CHROMA”. Opieką medialną koncert został objęty przez wszystkie lokalne media. Koncert dwójki doskonałych muzyków odpowiednio oprawiła Agencja Koncertowo-Wydawnicza „SOLO” dobrym nagłośnieniem i scenografią świetlną ,która podkreśliła świąteczny nastrój i piękno barokowego wnętrza świątyni.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group