Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 7963
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Okręgówka: Podsumowanie klasy okręgowej – IV kolejka

Poniedziałek, 1 września 2008, 21:49
Aktualizacja: 21:51
Autor: Mateusz Banaszak
Na boiskach okręgówki, znów sporo emocji. W minioną sobotę i niedzielę rozegrano mecze, które przyniosły sporo bramek i nieoczekiwanych wyników. Najciekawiej było w Lwówku Śląskim, gdzie Czarni podnieśli się się po wysokiej porażce w Nowogrodźcu i wygrali gładko z Bobrzanami 4:1.

Na fali znów jest Lotnik Jeżów Sudecki, po wygranej w środę ze Sparta, powtórzył szczęśliwą passę i znów wygrał. Tym razem ich łupem padła wygrana z Olimpią Kowary. Sparta Zebrzydowa – która ostatnio wysoko uległa Lotnikowi, zanatował wygraną z Bogatynią. Szczęśliwa karta w końcu odwróciła się na korzyść zawodników z Łużyc, którzy wreszcie nie stracili bramki a sami zdobyli jedną która dała zwycięstwo.

W góre pnie się Nowogrodziec, który znów wygrał. Tym razem Chrobry nie dał szans piłkarzom z Gryfowa – którzy co raz częściej przegrywają.
Twardy wskoczył na pozycję lidera, nie dając jakichkolwiek szans Włokniarzowi z Mirska, ogrywając piłkarzy z tego miasta aż 6:0. Niespodzianki również nie było w Zawidowie, gdzie miejscowy Piast wygrał z nienajlpeiej radzącym sobie w rogrywkach Cosmocem Radzimów. Do ciekawego pojedynku doszło w Lubawce, gdzie Orzeł wygrał z dotychczasowym liderem Raciborowicami 3:1

W sobotę 30 sierpnia:

Czarni Lwówek Śląski – Bobrzanie Bolesławiec 4:1
Gryf Gryfów Śląski – Chrobry Nowogrodziec 1:2
Nysa Zgorzelec – Łużyce Lubań 0:1
Lotnik Jeżów Sudecki – Olimpia Kowary 2:1

W niedzielę 31 sierpnia:

Sparta Zebrzydowa - Granica Bogatynia 2:0
Twardy Świętoszów – Włókniarz Mirsk 6:0
Piast Zawidów – Cosmos Radzimów 5:1
Orzeł Lubawka – GKS Raciborowice 3:1

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group