Wtorek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 4513
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

„Podróż” do Francji z Danutą Bunij

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 5 maja 2017, 7:09
Aktualizacja: Sobota, 6 maja 2017, 6:53
Autor: Mikołaj Bachur
Fot. Mikołaj Bachur
– Jeżdżę głównie do Francji. Mieszkałam trochę w tym kraju, uczułam się, pracowałam – mówiła Danuta Bunij – przewodnik, pilot wycieczek zagranicznych. Wczoraj (04.05) w cieplickim Muzeum Przyrodniczym, w „cyklu czwartkowym”, opowiadała o mniej znanym Lazurowym Wybrzeżu.

- Chcę dzisiaj pokazać miejsca mniej znane polskiemu turyście np. Dolinę Cudów. Zaprowadzić uczestników tam, gdzie nie każdy będzie mógł dojechać – mówiła przed spotkaniem. - Dlaczego właśnie Francja? – Bo jest piękna. Ale trochę tak przez przypadek trafiłam tam. Uczyłam się w technikum hotelarskim, mieliśmy tam język francuski. A uczestnicząc w wyjazdach międzynarodowych pojechałam do Francji – dodała prelegentka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~siwy 5-05-2017 10:12
Podróż do Francji buuhaaaaaaa, dobre sobie ,koń by się uśmiał , chyba raczej do " sułtanatu francuskiego " , Francji , Anglii , Belgii , Włoch już niema i za parę lat i Polska będzie ograniczyć z Niemieckim Kalifatem , jestem kierowcą Tira zjeżdziłem europę całą jak bym nie widział to bym nie pisał .
~hct 5-05-2017 10:26
no właśnie a muslimy panoszace się po ulicach francji co robią - zapraszam co piątek do paryża gdzie pozamykane są ulice bo muslimy się modlą na ulicach - chyba że to dodatkowa atrakcja

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group