Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 5488
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Podpity i pobity

Środa, 8 listopada 2006, 0:00
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Podpity i pobity
Fot. Krzysztof Knitter
Nastolatka pod wpływem alkoholu i z obrażeniami twarzy zabrało we wtorek pogotowie ratunkowe sprzed Szkoły Podstawowej nr 13.

Pochodzący z Olszyny Dawid G. jest wychowankiem Ochotniczych Hufców Pracy w Mysłakowicach. We wtorek siedział na ławce na skwerze przy ul. ks. Piotra Skargi naprzeciwko „trzynastki” w Jeleniej Górze. Sprawiał wrażenie nietrzeźwego lub będącego pod wpływem środków odurzających.

O chłopaku powiadomiono policję i straż miejską. – Dawid G. oświadczył, że wypił dwa piwa i boi się wrócić do Mysłakowic, ponieważ rzekomo został pobity przez dwóch kolegów: Tomasza W. i Piotra J. – wyjaśnia mł. insp. Grzegorz Rybarczyk, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Jeleniej Górze.

Wezwany na miejsce lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził u chłopaka obrażenia twarzy: napuchnięty policzek i podbite oko. Domniemani agresorzy nie przyznali się do pobicia kolegi.

Dawida G. pogotowie zabrało do szpitala na obserwację. Powiadomiono też matkę chłopaka. Sprawą zajmuje się policja. Ustala szczegóły zajścia. Ponieważ G. jest nieletni, policjanci sprawdzą, w którym sklepie nabył alkohol. Sprzedawcy może być postawiony zarzut naruszenia ustawy o wychowaniu w trzeźwości, a właściciel sklepu może stracić koncesję na sprzedaż alkoholu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group