Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 8465
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Pod wpływem narkotyków kierował autem i holował

Wtorek, 14 lutego 2017, 8:03
Autor: 112
Region: Pod wpływem narkotyków kierował autem i holował
Fot. Archiwum
Kara pozbawienia wolności do trzech lat grozi mężczyźnie podejrzewanemu o kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków oraz o posiadanie środków odurzających. Nie miał również uprawnień do kierowania pojazdami.

W niedzielę (12.02) około godziny 20.25 policjanci w Podgórzynie na ulicy Żołnierskiej zauważyli dwa pojazdy - mazdę oraz vw. Kierujący mazdą holował volkswagena, który był w niewłaściwy sposób zabezpieczony, nie posiadał trójkąta na tylnej szybie.

- Policjanci zatrzymali pojazdy do kontroli drogowej. Kierująca pojazdem holowanym została pouczona o właściwym sposobie zabezpieczenia auta. Następnie funkcjonariusze wylegitymowali kierującego samochodem marki Mazda. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec powiatu jeleniogórskiego. Mężczyzna był zdenerwowany i pobudzony. Policjanci podejrzewali, że 21-latek kierował autem będąc pod wpływem narkotyków, co potwierdziło przeprowadzone badanie. 21-latek przyznał się, że wcześniej wypalił dwa jonity zawierające marihuanę i haszysz. Dodatkowo w bieliźnie ukrył woreczek z amfetaminą. Podczas kontroli nie posiadał żadnych dokumentów, a jak się później okazało nie posiadał on w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group