Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 5498
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pochwała za uczciwość

Środa, 12 marca 2008, 15:17
Aktualizacja: 15:19
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Pochwała za uczciwość
Fot. Archiwum
Sto złotych z nadpłaconego rachunku za wywóz nieczystości dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej zwróciła naszej Czytelniczce pracownica placówki, która zajmuje się przyjmowaniem opłat dla MPGK. – Taki gest uczciwości cieszy – dziękuje zainteresowana.

– Na początku marca robiłam opłaty, między innymi za wywóz nieczystości, z góry za cały rok. Płaciłam w kwiaciarni "Gerbera" w Cieplicach, ona należy do MPGK i można tam płacić bez jeżdżenia do centrum miasta – napisała do nas pani Małgorzata.

Zdziwiła się bardzo, kiedy wieczorem zadzwoniła do niej ekspedientka, która przyjmowała pieniądze. – Doliczyła się, że zapłaciłam o 100 zł za dużo. Przypomniała sobie, że tego dnia tylko ja płaciłam setkami. Pomyśleć, że zechciało jej się zadać sobie tyle trudu, odnależć mnie w książce telefonicznej i zaprosić do odebrania pieniędzy – nie kryje (pozytywnych) emocji nasza Czytelniczka.

Mówi, ze nie zauważyła braku pieniędzy, bo płaciła jeszcze inne rachunki i robiła większe zakupy. Pomyślała, że sto złotych „rozeszło się” na te sprawunki. – Ta pani przywróciła mi wiarę w człowieka, ostatnio bardzo nadszarpniętą – konkluduje jeleniogórzanka z Sobieszowa dziękując Teresie Chozarcewicz, uczciwej pracownicy .

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group