Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 8672
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pobił córkę, trafił za kratki

Wtorek, 25 maja 2010, 15:20
Aktualizacja: 15:22
Autor: TEJO
Pijany ojciec poturbował 11–letnią córkę. Dziewczynką zaopiekowali się lekarze. Sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie.

W minioną niedzielę przed godz. 22 na numer alarmowy policji zadzwoniła kobieta i powiadomiła, że w jednym z mieszkań najprawdopodobniej ojciec bije swoją 11-letnią córkę. Zgłaszająca słyszała krzyki i płacz dziecka.

Policjanci zastali na miejscu 39-letniego mężczyznę z 11-letnia dziewczynką, która miała widoczne ślady pobicia. Dziecko zostało przewiezione do szpitala. Mężczyzna był pijany i agresywny. – Swoją złość skierował w kierunku funkcjonariuszy. Został obezwładniony i wkrótce potem umieszczony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i dalszych czynności – poinformowała podisnp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka policji.

Sprawca, kiedy wytrzeźwiał, spokorniał. Przyznał się do pobicia córki. Tłumaczył, że alkohol wyzwolił w nim agresję, którą wyładowywał na córce.

Ojcu za znęcanie się nad dzieckiem grozić może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna został objęty dozorem policyjnym. Musi zgłaszać się w jednostce policji pięć razy w tygodniu. O sytuacji policjanci powiadomili również sąd rodzinny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group