Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 6087
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Po pięknym pasowaniu na przedszkolaka w Sobieszowie

Niedziela, 24 listopada 2013, 7:41
Aktualizacja: 13:46
Autor: AP/Angela
Jelenia Góra: Po pięknym pasowaniu na przedszkolaka w Sobieszowie
Fot. AP
„Pszczółki” taką nazwę po uroczystym pasowaniu na przedszkolaka otrzymała grupa 3–latków Przedszkola nr 11 w Jeleniej Górze. Zaproszeni na uroczystość rodzice i dziadkowie byli wzruszeni.

Zanim jednak odbyło się uroczyste pasowanie, dzieci pod czujnym okiem pań: Marioli i Jadzi, zaprezentowały program artystyczny. Pięknie śpiewały, tańczyły i recytowały wiersze. Po występie dyrektor Monika Sołek podziękowała, wszystkim dzieciom i uroczyście nadała nazwę grupie: „Pszczółki”.

By poddać się aktowi pasowania dzieci musiały też wykonać zadanie specjalne - skosztować ciasteczek z miodem i zrobiły to z nieukrywaną przyjemnością. Następnie przyszedł czas na najważniejszy punkt spotkania - pasowanie na przedszkolaka „ zaczarowanym ołówkiem”. Każdy przedszkolak otrzymał dyplom z wizerunkiem pszczółki oraz „Róg obfitości", w którym znajdowała się słodka niespodzianka.

Miłym akcentem na zakończenie uroczystości był smaczny poczęstunek przygotowany przez rodziców. Dzień wcześniej, aktu pasowania na przedszkolaka dokonano w grupie „Krasnoludków”. Wzięły w nim udział dzieci, które dołączyły do grupy w tym roku.

- Jesteśmy pod wrażeniem - mówili rodzice Ksawerego. Ślicznie prezentują się te nasze małe pszczółki - dodali.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group