Piątek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 5441
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Po kabaretonie w Cieplicach: Ale było wesoło!

Niedziela, 5 maja 2013, 8:08
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 maja 2013, 7:32
Autor: Mea
Jelenia Góra: Po kabaretonie w Cieplicach: Ale było wesoło!
Fot. Mea
Grupy Chyba i Ciach wystąpiły wczoraj (04.05.) na Placu Piastowskim w ramach 40 Wiosny Cieplickiej. – Wiosna jest radosna, dlatego zaprosiliśmy kabarety, by rozweselić mieszkańców i kuracjuszy – powiedziała Ewelina Marciniak z Przystani Twórczej – Cieplickiego Centrum Kultury.

Na kabareton przybyło wielu mieszkańców Jeleniej Góry, ale również turyści i kuracjusze. Najpierw wystąpił kabaret Chyba z Wrocławia w składzie: Piotr Gumulec i Maciej Gliński, który zaangażował nawet kobietę z publiczności do gry w skeczu. Artyści wcielili się w role: lekarza, pacjenta, włamywacza, czy gangstera. Po nich publiczność rozbawił kabaret Ciach w składzie: Małgorzata Czyżycka, Janusz Rewers, Leszek Jenek i Tomasz Kowalski.

- Zaprezentowaliśmy kilka nowych skeczy tj. „Narzekacz”, „Ufik”, „Telefony”, czy też starsze „Prezent” oraz „Sąsiadka”. Z tym ostatnim wiąże się ciekawa historia. Na jednym z występów zgasło nagle światło i musiałam improwizować chyba z 10 minut na temat elektryki - mówiła Małgorzata Czyżycka.

- Najbardziej lubię te najnowsze skecze, bo niosą ze sobą wiele energii, zarówno dla nas, jako odgrywających różne role, jak i dla publiczności – powiedział Janusz Rewers.

- Moim ulubionym skeczem jest „Melina”, ale już go nie gramy, bo ma swoje lata. Tym razem zaprezentowałem piosenkę o tancerzu, trochę głupku, do której napisałem muzykę – opowiadał Leszek Jenek. - A ja lubię wszystkie nasze skecze – dodał Tomasz Kowalski.
Publiczność była zachwycona pozytywną energią, jaką przekazali kabareciarze. podczas Wiosny Cieplickiej. - Bardzo lubię kabaret Ciach, widziałam wiele ich występów w telewizji. Cieszę się, że tym razem mogłam zobaczyć ich na żywo – mówiła Marzena Irska z Jeleniej Góry.

- Jestem kuracjuszką i uważam, że to świetny pomysł, by w tak urokliwym miejscu występowały kabarety i bawiły swoimi oryginalnymi skeczami – podkreślała Tatiana z Wrocławia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
1012
Jest nowy
7%
1-5 lat
15%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
18%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
5 lat minęło
 
Aktualności
Ruszają po 27 latach
 
Aktualności
Zaklęcie rozświetliło choinkę
 
Aktualności
Huczne otwarcie lodowiska
 
Aktualności
Choinka koło Ratusza już świeci
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group