Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 5966
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Po dużym piwie pod samochód

Środa, 26 marca 2008, 14:56
Aktualizacja: Czwartek, 27 marca 2008, 7:20
Autor: AGA
JELENIA GÓRA: Po dużym piwie pod samochód
Fot. AGA
Nietrzeźwa kobieta została potrącona w środę po godz. 14 w al. Wojska Polskiego.Do zdarzenia doszło na wysokości pogotowia ratunkowego. Poszkodowaną przewieziono do szpitala.

– Pijana kobieta nagle wybiegła na jezdnię spomiędzy samochodów. Prawdopodobnie chciała szybko dostać się na drugą stronę. W ręce trzymała butelkę z piwem – relacjonuje świadek wypadku.

Nietrzeźwa wpadła prosto na maskę nadjeżdżającego auta. – Odbiła się od niej jak lalka i upadła na ulicę. Przez chwilę w ogóle się nie ruszała, ale potem wstała, założyła buta, który jej spadł i chciała uciekać – dodaje świadek. – Kierowca nie miał szans, aby w jakikolwiek sposób zareagować.

Kobieta została zabrana do szpitala. Okoliczności zdarzenia bada policja. - Z informacji, jakie uzyskaliśmy poszkodowanej nie stało się nic poważnego, ale na wszelki wypadek została przewieziona na badania do szpitala - mówi kom. Bogumił Kotowski. Kierowca był trzeźwy i nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenie - wstępnie ustalili funkcjonariusze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (22) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group