Sobota, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 3767
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Płonął Carrefour, fruwały drzewa

Poniedziałek, 30 kwietnia 2012, 9:27
Aktualizacja: 9:28
Autor: Angela
Wczoraj (29.04) przed godz. 22.00 trzy zastępy strażaków wyjechały do pożaru, do jakiego doszło w pomieszczeniu rozdzielni głównej prądu Carrefoura w Jeleniej Górze. Prawdopodobną przyczyną wybuchu ognia było zwarcie wadliwej instalacji elektrycznej. Nikomu nic się nie stało. W weekend strażacy walczyli również z połamanymi drzewami.

O pożarze w markecie Carrefour strażaków zaalarmowała ochrona sklepu. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że zdarzenie nie jest tak groźne, na jakie wyglądało. Spaleniu uległy tylko urządzenia znajdujące się wewnątrz rozdzielni prądu. Akcja zakończyła się na przewietrzeniu obiektu.

Pożar w Carrefourze był jednak jednym z 34 zdarzeń, do jakich w miniony weekend wyjeżdżali strażacy. Wczoraj (29.04) silny wiatr złamał kilka drzew, które zagrażały budynkom lub utrudniały przejazd m.in. w Siedlęcinie, Kowarach, Karpnikach, Kromnowie, Radomierzu, Ścięgnach i Czernicy oraz przy al. Wojska Polskiego i ul. Uroczej w Jeleniej Górze. W sobotę natomiast płonęły nieużytki w Kowarach, Wojcieszycach, Karpnikach oraz w Jeleniej Górze przy ul. Lubańskiej czy Powstańców Śląskich. W piątek zapaliła się również ściółka lasu przy ul. Mickiewicza.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group