Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 7221
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Platforma się powiększa i otwiera na ludzi

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 9 grudnia 2008, 9:12
Aktualizacja: 9:12
Autor: TEJO
Szefem nowego koła jest Hubert Papaj. Należy doń też Jerzy Lenard.
Fot. TEJO
W Jeleniej Górze działa od niedawna nowe, miejskie koło Platformy Obywatelskiej. Partia przygotowuje się także do spotkania z mieszkańcami, które odbędzie się w najbliższy piątek.

– Głównym celem, który przyświeca założycielom i członkom nowego koła, prócz spraw związanych z realizacją programu Platformy Obywatelskiej w naszej małej jeleniogórskiej ojczyźnie, jest chęć pobudzenia do zdecydowanego i wspólnego działania jeleniogórskiego społeczeństwa na rzecz rozwoju naszego miasta i rozwiązania najważniejszych problemów, z którymi mamy do czynienia w życiu codziennym – informuje nas przewodniczący nowego koła miejskiego Platformy Obywatelskiej RP Hubert Papaj.

To nie jedyny krok PO na jeleniogórskiej scenie. W piątek, w sali konferencyjnej Książnicy Karkonoskiej przy ul. Bankowej 27, odbędzie się spotkanie najważniejszych przedstawicieli jeleniogórskiej Platformy: posłem Marcinem Zawiłą, prezydentem Markiem Obrębalskim oraz radnym wojewódzkim Józefem Kozłowskim.

Podczas spotkania, które zaczyna się o godz. 16, zostanie podsumowany rok pracy rządu, ale z pewnością nie tylko.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz

~;) 9-12-2008 10:28
warto być tam gdzie konfitury
~Jano 9-12-2008 10:42
Tylko na tych ludzi co maja glebokie kieszenie i duze wplywy ,partia nierobow ,i nieudacznikow jaki rzad taka partia
~DJ 9-12-2008 10:43
Ktoś kiedyś powiedział, chyba były radny, że Jerzy Lenard to jeszcze nigdy nic dobrego dla nikogo nie zrobił. Pierwsze co powinniśmy zrobić to podziękować tej antyjeleniogórskiej bandzie. Przez nich tracimy kolejne lata w rozwoju cywilizacyjnym. Niedługo postawią płot wokół Kotliny i będa nas podziwiać jako skansen niezaradności i zacofania.
~pracodawca 9-12-2008 12:13
p.Papaj jest niedociążony robotą w Radzie Miejskiej, stąd nowe koło i usilne poszukiwania, co by tu robić...
~ 9-12-2008 16:19
Wiecej cudakow do skubania ludzi,zeby zylo sie lepiej...:D Ten na zdjeciu nawet sie bardzo upodobnil...Jano i DJ zgadzam sie z wami w 100%,co odwiedzam Jelonke to wiecej tynkow sie sypie,brudno i coraz wiecej patologi nie mowiac juz o drogach.Szkoda,ze dla tak ladnego regionu nigdy nie ma pomyslow na rozwoj i nowe miejsca pracy :( Cuda byly tylko w epoce biblijnej,dzisiaj te "cuda"moga byc jedynie efektem ciezkiej pracy i dobrych poyslow,bez tego jest tylko populizm,naciaganie ludzi,walka na slowa,jednym slowem zenada z negatywnymi skutkami dla mieszkancow tego bogatego kraju biednych ludzi...
~dady 9-12-2008 17:27
Ale pewnie na tym zebraniu będa ładnie wyglądać i mówić "na okrągło". I wszyscy będą uśmiechnięci i mili. I będzie przesympatyczna atmosfera.
~sam 9-12-2008 17:40
w najbliższych wyborach najwięcej głosów "odbierze" platformie nie Sajnog czy Malczuk ale OBRĘBALSKI; chłopaki, pora uciekać "do przodu"
kazimierzp 9-12-2008 19:06
Jak to było w przysłowiu?! "Gdzie kucharek sześć, tam..."
~x 9-12-2008 19:49
Ględzicie jak stare baby. Albo stare PiS'iory.
~Remember 9-12-2008 20:18
Wielka szkoda, że głupota nie moze fruwać, gdyz w wyniku katastrof wybitnie zmniejszyłaby sie liczba nieudaczników typu J. Lenard. Przecież ten człeczynał czegokowiek sie tknie to spiepszy i narobi szkód....A pomysły to ma jak Miczurin, co to krzyżował jeża w wężem i uzyskał drut koklczasty do.... To z jego poreki działkowcy maja ustanowiony w " Regulaminie utrzymania czystośc w stodołecznym mieście Jeleniej Górze.. (czy podobnym wiekopomnym dziele, którego nazwy nie pamiętam) ustalił, i przekonał pozostałych członków tubylczego KAHALU zwanego Radą MIejska iż każdy działkowiec co tydzień winien io kontenera ustawionego w graniocach Ogrodów Działkowych oddać 2 litry niedegradujących sie biologicznie odpadów) i za to zapłacić nawet jeśli tego nie wydali... Jest to jeszcze jedna z formy wzmacniania kasy miejskiej z której lecą apanaże Radnych!!!No cóz - bez wazeliny Prezydentowi Miasta, jak i innym ściagającym z nas haracze włazi do...., aby tylko się utrzymać przy tym ostatnim korycie - bo z innych poznawszy się na nim" kto zacz"najczęściej mówiono - TEMU PANU JUZ DZIEKUJEMY!!!!To przecież TEN pan był i nadal jest MANIPULATOREM CEN BILETÓW a obecnie prywatyzacji mzk!!! Wystarczy sięgnąć do niezbyt dawnej dyskusji jaka przetoczyła sie w Jelonce na temat podwyżek, jak i nawet kilka dni temu dyskusja nad prywatyzacja MZK i obszerne wypociny tego Pana. Widocznie liczy na ludzka niepamnięć i głupote iz ponownie zostanie wybrany do Rady i znów jako lizy**** bezie zgarniał niezła kasę... Moje gratulacje wyborcom - głownie z grona DZIAŁKOWCÓW którym sie tak solennie teraz odpłaci za zaufanie jakim go obdarzylił. Cóż GŁUPCÓW NIE SIEJĄ, SAMI SIĘ RODZĄ!!! PRZYPOMNE, IZ ABY DODAĆ SOBIE SPLENDORU ten pan SPOWODOWAŁ ZORGANIZOWANIE W jELENIEJ gÓRZE kRAJOWYCH dNI dZIAŁKOWCÓW... i I znów kula w płot. Zreszt a tyh " ZASŁUG" Tego Pana to nawet szkoda wyliczać - bo się musimy na niego rumienić. I to właśnie TACY pchają sie do korytka lokalnej władzy za pośrednictwem PARTII!!! Cóż w "Czerwonej Dolinie" tradycja nie ginie a duch PZPR _ nawet w PO wiecznie zywy. Chyba czas powtórzyć TYM PANOM JUŻ DZIĘKUJEMY!!!!
~jelgór 9-12-2008 21:04
czepiacie się, lepiej popatrzcie na inne organizacje polityczne, czy cos robią (poza pisem, który ściągnął sobie lidera w ramach ogólnopolskiego tournee), może dopiero miesiąc przed wyborami przypomną sobie, że warto zrobić zebranie z mieszkańcami, bo nieprzyzwoicie jest nic nie robić i nie znać problemów współmieszkańców; brawa dla wszystkich, którym się chce chcieć robić coś pozytywnego, koniec, kropka
~lida 9-12-2008 23:20
A czy książnica karkonoska jest własnością PO?
~;) 10-12-2008 8:25
a do tej pory to co było? Towarzystwo wzajemnej adoracji i wejście do grupy za protekcją?
~taki 10-12-2008 9:00
dokladnie tak to dziala
~Papaja 10-12-2008 11:57
Wiem tylko że za rządów PIS wzrastały w górę pensje i żyło się lepiej! A za rządów PO ceny rosną obłędnie i kwitnie propaganda i kolesiostwo jak za PRL-u
~electra 10-12-2008 18:00
Wszystko rozumiem,jesli chodzi o tworzenie nowych struktur, ale że Przewodniczącym Rady miasta 100 tys jeleniej Góry Jest osoba związana z była posłanka oskarżoną o... i na dodatek zostaje wybrany szefem struktur to jest skandal, aby te wasze POparcie niedługo niewyniosło zero dzieki takim ludziom jak Pan HP

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group