Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 7032
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Plaga kradzieży motocykli

Sobota, 23 lutego 2008, 9:39
Aktualizacja: 9:40
Autor: TEJO
Region Jeleniogórski: Plaga kradzieży motocykli
Fot. Archiwum
Złodzieje coraz częściej sięgają po jednoślady. Są bezczelni i włamują się do zamkniętych pomieszczeń, aby tylko ukraść maszynę. Takich przypadków jest coraz więcej.

Właściciel crossowca z Łomnicy, o którym pisaliśmy, miał wiele szczęścia, bo – dzięki współpracy z policją – odzyskał skradzionego crossowca. Przypomnijmy: chciał go sprzedać, ale niedoszły kupiec pod pozorem jazdy próbnej, odjechał w siną dal. Numer jednak nie udał mu się, bo już po kilku dniach wspominał swój wyczyn w policyjnej izbie zatrzymań.

Mniej szczęścia miał z kolei pan Wojtek z Piastowa. Swojego motocykla bezskutecznie poszukuje już od kilku tygodni. W styczniu z zamkniętego pomieszczenia gospodarczego skradziono mu Yamahę DT125, koloru niebieskiego z 1996 roku.
– Z motoru były ściągnięte wszystkie światła vollcross oraz tlumik GIANELLI. Oprócz motocykla złodzieje wynieśli nowy niebieski kask motocyklowy, piłę i kosę spalinową Stihl FS300 oraz komplet wędek w etui wraz z kartą wędkarską.

Straty właściciel oszacował na około dziesięć tysięcy złotych. Jeśli ktoś mógłby pomóc okradzionemu, proszony jest o powiadomienie policji lub przesłania wiadomości na nasz redakcyjny adres: redakcja@jelonka.com

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group