Środa, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 2144
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pinokio. Młodzi aktorzy oczarowali

Czwartek, 2 czerwca 2011, 8:17
Aktualizacja: 8:18
Autor: Petr
JELENIA GÓRA: Pinokio. Młodzi aktorzy oczarowali
Fot. Petr
Dzień Dziecka w placówkach oświaty w Jeleniej Górze i regionie obfitował w najrozmaitsze gry i zabawy. Teatralnie np. było w Zespole Szkół i Placówek Specjalnych, którego uczniowie wystawili m.in. „Pinokia”.

W ZSiPS w Jeleniej Górze przy ul. Kruszwickiej 3 dzieci mistrzowsko odgrywały co rusz to inne role przed zachwyconym gronem pedagogicznym oraz rodzicami i opiekunami, tłumnie przybyłymi na święto swoich pociech. Na zakończenie części oficjalnej, zorganizowanej w „nowej”, wyremontowanej sali gimnastycznej wystawiono sztukę „Pinokio”, która spotkała się z wielkim aplauzem ze strony publiczności.

– Sztuka „Pinokio” była punktem kulminacyjnym imprezy, którą zorganizowaliśmy z okazji święta maluchów. I wyszła wspaniale, zresztą, tak samo, jak i całe święto w naszej szkole, przygotowane celem integracji starszych i młodszych uczniów. Prócz spektakli na sali gimnastycznej odbyły się także pokazy efektów najróżniejszych projektów edukacyjnych, związanych m.in. z tańcem – mówiła nam Małgorzata Wasylak z ZSiPS w Jeleniej Górze.

Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie udali się wraz z nauczycielami do swoich klas aby zasiąść przy stole, na którym czekały ich pączki, ciasteczka, cukierki i inne słodkości. Było wesoło, wzruszająco, z licznymi prezentami dla solenizantów, słowem – dla dzieci bomba!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group