Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 5792
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Piłkarze u prezydenta

Piątek, 15 czerwca 2007, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 15 czerwca 2007, 16:59
Autor: KED
W Ratuszu odbyło sie uroczyste spotkanie z okazji awansu seniorów i juniorów KS Karkonosze Jelenia Góra do wyższych klas rozgrywkowych.

Wśród zaproszonych na spotkanie znaleźli się zawodnicy obu drużyn wraz z trenerami oraz członkowie zarządu klubu. Honory gospodarza domu pełnił, pod nieobecność prezydenta Marka Obrębalskiego, który musiał wyjechać na spotkanie w sprawie organizacji Mistrzostw Europy w 2012 r do Wrocławia, wiceprezydent Jerzy Łużniak. Z jego rąk prezes klubu Tadeusz Duda oraz trenerzy i kapitanowie zespołów odebrali specjalne dyplomy z okazji awansu. Każdy z zawodników otrzymał także znaczek z logo Jeleniej Góry.

- W imieniu prezydenta chciałbym złożyć wam gratulacje z awansu i mam nadzieję że w przyszłym roku spotkamy się z okazji kolejnego awansu - mówił wiceprezydent J. Łużniak. Ze strony urzędu mogę obiecać klubowi pomoc w osiągnięciu dalszych sukcesów sportowych. Każdą firmę, która zamierza inwestować w Jeleniej Górze namawiamy także aby wyłożyła pewna pulę pieniędzy na sport. Osobiście bardzo lubię piłkę nożną. W młodości grałem w piłkę w dzikich drużynach podwórkowych. Do dziś jestem kibicem Lecha Poznań.

- Chciałbym w imieniu zarządu podziękować władzom za pomoc naszemu klubowi, która miała duże znaczenie w wywalczeniu awansów przez juniorów i seniorów - dziękował prezes T. Duda. Wczoraj uczyniono kolejny duży krok w kierunku wsparcia Karkonoszy w postaci anulowania 43 tysięcy złotych długu klubu wobec MOS. Miasto zobowiązało się także pomóc finansowo w organizacji wyjazdu grup młodzieżowych na obóz szkoleniowy

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group