Piłkarze ręczni II LO awansowali strefowego finału

Wiadomości: OKRĘG
Wtorek, 2 grudnia 2008, 16:20
Aktualizacja: Środa, 3 grudnia 2008, 22:04
Autor: JEN
Zespół szczypiornistów reprezentujący II Liceum Ogólnokształcące w Jeleniej Górze Cieplicach został zwycięzcą półfinałowych rozgrywek w kategorii szkół ponad gimnazjalnych naszego regionu.

W turnieju, który odbył się w hali przy ul. Złotniczej 12, II LO, prowadzone przez Pawła Heinke pokonało kolejno: Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych ze Lwówka Śl. 8:6, Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących z Kamiennej Góry 11:7 i Zespół Szkół Ogólnokształcących z Kowar 12:4. Drużyny z II LO oraz ZSOiZ ze Lwówka Śl. awansowały do finału strefy jeleniogórskiej, który również odbędzie się w hali przy ul. Złotniczej 12. Z drugiej grypy półfinałowej awansowały do finału zespoły reprezentujące: Zespoł Szkół Elektronicznych z Bolesławca i Liceum Ogólnokształcące ze Zgorzelca.

Skład II LO: Michał Dal, Jakub Dąbek, Łukasz Gajowniczek, Wojciech Kamiński, Marcin Kieryluk, Michał Krasuski, Michał Kwiatkowski, Marcin Łęcki, Dariusz Łosiak, Piotr Marciniszyn, Maciej Mokrzycki, Jakub Saluszewski, Przemysław Sieklucki, Damian Szkarłat i Sebastian Witulski.