Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 8 lutego
Imieniny: Ireny, Jana, Sebastiana
Czytających: 13738
Zalogowanych: 99
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Piłkarze okradli piłkarzy?

Poniedziałek, 9 października 2006, 0:00
Autor: TEJO
Telefony komórkowe i portfele zostały skradzione juniorom z klubu Karkonoszy podczas niedzielnego meczu z kamiennogórską Olimpią.

– Nie mamy jeszcze oficjalnego zgłoszenia o popełnieniu przestępstwa – powiedziała nadkomisarz Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Faktem jest, że policjanci zostali wezwani na stadiom przy ulicy Lubańskiej. Zostali zawiadomieni o okradzeniu czterech piłkarzy. Do przestępstwa miało dojść w dostępnej publicznie szatni.
– Część skradzionych przedmiotów (telefonów komórkowych) odzyskano. Zostały znalezione w autokarze, który przywiózł piłkarzy z Kamiennej Góry – podała policja.

Podczas meczów juniorów młodszych i starszych na stadionie przy Lubańskiej miało dojść do przepychanek i bijatyk. Sprawę bada policja.

Sonda

Czy szukasz swoich szans na wygraną w grach Lotto?

Oddanych
głosów
431
Tak, regularnie
21%
Tak, ale tylko przy dużych kumulacjach
29%
Nie, nigdy
50%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Dlaczego śnimy? Wpływ snu na życie
Rozmowy Jelonki
W sklepach mówią, że już tak jest, ale tak naprawdę jeszcze nie ma
 
Aktualności
Lada dzień zaczną spuszczać wodę w Pilchowicach
 
Czechy
Tunel, który przybliża Pragę
 
Aktualności
Pół miliona na Wieżę Książęcą
 
Aktualności
Miliony na bezpieczeństwo
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group