Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 9584
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Piłkarze nagrodzeni

Piątek, 2 lipca 2021, 11:31
Aktualizacja: 11:32
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Piłkarze nagrodzeni
Fot. Przemek Kaczałko
Dwa dni po awansie Karkonoszy Jelenia Góra do III ligi, piłkarze biało-niebieskich wraz ze sztabem szkoleniowym i działaczami zostali zaproszeni do Ratusza, gdzie z rąk prezydenta otrzymali pamiątkowe koszulki i czeki na 1000 zł dla każdego.

Podczas spotkania piłkarze, sztab szkoleniowy i działacze otrzymali pamiątkowe koszulki z okazji awansu do III ligi, a także nagrody w wysokości 1000 zł. Był czas na gratulacje, a także nadzieje na dalszy rozwój piłki nożnej w Jeleniej Górze.

Od samego początku mówiliśmy, że Jelenia Góra powinna mieć co najmniej III ligę. Na dzisiaj stać nas jako miasto na III ligę - powiedział Jerzy Łużniak, prezydent Jeleniej Góry.
Prezydent wykonał bardzo miły gest, zapraszając piłkarzy, aby pogratulować awansu. Od 6 lat graliśmy w IV lidze, a nowa III liga po reformie to już inna liga - nowa historia, nowe wyzwania - powiedział Tomasz Kowalczyk, prezes Karkonoszy, który zapewnia, że klub wzmocni się, aby nie powtórzyć losów Polonii Stali Świdnica z ubiegłego sezonu, która nie miała czego szukać w wyższej klasie rozgrywkowej. - Trener prowadzi już rozmowy - dodał T. Kowalczyk, który zapewnia jednocześnie, że Ołeksander Szeweluchin pozostanie trenerem biało-niebieskich.

Niezwykłą atrakcją dla kibiców może być przyjazd na Złotniczą Łukasza Piszczka, który po udanej karierze reprezentacyjnej i klubowej wraca do klubu, z którego pochodzi, czyli LKS Goczałkowice Zdrój.

Życzymy sobie, żeby w meczu otwarcia Karkonosze zagrały przy Złotniczej z Goczałkowicami przy udziale wielokrotnego reprezentanta Polski, legendy naszej piłki, czyli Łukasza Piszczka - wyraził nadzieję prezes Karkonoszy.

Z kolei trener Szeweluchin nie kryje, że rozmowy w sprawie przyszłości szkoleniowca odbywały się jeszcze przed barażami.

My swoją misję wykonaliśmy i pracujemy dalej. Już pod koniec ligi rozmawialiśmy o przyszłości. Baraże to loteria i fajnie, że zapracowaliśmy na to szczęście. Chłopcy swoją grą pokazali, że zasługują na to - powiedział Ołeksandr Szeweluchin, który na razie nie chce ujawniać z jakimi zawodnikami prowadzi rozmowy, ale wkrótce się dowiemy, bowiem zespół ma nieco ponad tydzień przerwy i 12 lipca wraca do treningów.

Start sezonu III ligi zaplanowano na 7 sierpnia.

Twoja reakcja na artykuł?

15
65%
Cieszy
2
9%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
4%
Złości
5
22%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
900
Tak
27%
Nie
66%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group