Środa, 29 czerwca
Imieniny: Piotra, Pawła
Czytających: 6225
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Piłkarze Chojnika i bokserzy Red Fighters trenują razem

Czwartek, 8 grudnia 2011, 16:31
Aktualizacja: 16:34
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Piłkarze Chojnika i bokserzy Red Fighters trenują razem
Fot. użyczone
Trampkarze Chojnika od listopada trenują wspólnie z chłopcami grupy bokserskiej Red Fighters. Pod okiem trenera Bartosza Kamuda młodzi zawodnicy cieplickiego Chojnika biorą udział w zajęciach wraz z rówieśnikami uprawiającymi boks.

Celem nawiązanej współpracy jest pokazanie kultury innej dyscypliny oraz zapoznanie i pokazanie różnicy w sposobie trenowania. Dla młodych sportowców to bardzo ciekawe doświadczenie, możliwość rozwoju sprawności ogólnej.

Moi chłopcy są bardzo zafascynowani i choć w pierwszym momencie mieli lekkie obawy, teraz bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach bokserskich. Bartek to fantastyczny i bardzo zaangażowany trener. Nie myślałem, że w takim twardzielu jest tyle cech dobrego człowieka oddanemu sprawie. To bardzo ciekawe doświadczenie dla nas trenerów. Inicjatorem współpracy jest Sebastian Komorowski były piłkarz a obecnie zawodnik Red Fighters. Współpraca ta pokazuje że można nawiązać miedzy klubami wspaniały kontakt dla dobra młodych sportowców .Wielkie dzięki Bartek – podsumował trener Michałek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group