Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 7467
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pijany w sztok kierował karawanem

Wtorek, 15 grudnia 2009, 13:49
Aktualizacja: 22:30
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Pijany w sztok kierował karawanem
Fot. Angela
Nietrzeźwy kierowca karawanu nie opanował pojazdu i staranował znak drogowy stojący przy rondzie przy ul Spółdzielczej, po czym próbował odjechać z miejsca zdarzenia. Nieopodal był radiowóz policji, który zatrzymał potencjalnego drogowego zabójcę.

Do zdarzenia doszło dziś przed południem na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Zgorzeleckiej. O nietrzeźwym prowadzącym karawan policję poinformowali inni kierujący, którzy widzieli jak sprawca po staranowaniu znaku próbuje go załadować na samochód i odjechać z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze zatrzymali wskazanego mężczyznę

– Po podjętej przez nas interwencji i przeprowadzonym badania pierwszy wynik wykazał 2,4 promila w organizmie – mówi mł. asp. Kacper Krauze, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Teraz na kierującego czekają poważne konsekwencje. Straci prawo jazdy, jego sprawa trafi do sądu, gdzie odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwym, spowodowanie bezpośredniego zagrożenia dla zdrowia i życia innych uczestników ruchu oraz uszkodzenie znaku drogowego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (45)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group