Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 15 listopada
Imieniny: Alberta, Leopolda
Czytających: 10918
Zalogowanych: 56
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Pijany kierowca zaparkował na zebrze

Piątek, 16 października 2009, 9:35
Aktualizacja: 9:36
Autor: TEJO
Stojąca na przejściu dla pieszych ciężarówka z naczepą zaintrygowała policjantów z Jawora. Okazało się, że kierujący pojazdem miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Auto stało przy drodze krajowej nr 3. Kierowca zatrzymał się w tak niefortunnym miejscu, bo potrzebował udać się do sklepu. Kiedy mężczyzna z niego wyszedł, funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierującego. Przeprowadzone badanie wykazało u 32-latka ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny z powodu braku aktualnego przeglądu technicznego. Nietrzeźwy kierujący został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do dwóch lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy bierzesz udział w zrzutkach, zbiórkach i innych formach finansowej pomocy?

Oddanych
głosów
532
Tak, kilka razy w miesiącu
7%
Tak, ale raz na parę miesięcy
27%
Tak, ale wspieram tylko potrzebujących z regionu
6%
Tak, ale wspieram potrzebujących w inny sposób
11%
Nie biorę udziału w takich akcjach
49%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Pod tym względem Bałtyk to fenomen
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Idzie zima, nawet 20 stopni mniej
 
Pogodowo
Polak w Karkonoszach
 
112
Sam zrobił w domu bombę
 
Kultura
Nowa piosenka jeleniogórskiego Leniwca – "Świat nie jest gotowy na Polskę"
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group