Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 14 listopada
Imieniny: Emila, Judyty
Czytających: 9683
Zalogowanych: 69
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Pijany kierowca wiózł niepełnosprawnych

Poniedziałek, 22 marca 2010, 8:43
Aktualizacja: 8:43
Autor: TEJO
Prawie półtora promila alkoholu w organizmie miał prowadzący busa, w którym jechali niepełnosprawni. Mężczyznę zatrzymała policja. 55–latek pracował jako kierowca w jednym ze stowarzyszeń zrzeszających inwalidów. Wpadł, bo nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na terenie gminy Nowogrodziec. Policjanci zatrzymali do kontroli busa, ponieważ jego kierowca jechał bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Podczas kontroli mundurowi wyczuli od mężczyzny alkohol. Miał go blisko półtora promila w organizmie. W aucie było już trzech, zabranych wcześniej pasażerów.

Teraz mieszkaniec Bolesławca odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Policja przypomina, że za tego typu przestępstwo grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy bierzesz udział w zrzutkach, zbiórkach i innych formach finansowej pomocy?

Oddanych
głosów
492
Tak, kilka razy w miesiącu
7%
Tak, ale raz na parę miesięcy
27%
Tak, ale wspieram tylko potrzebujących z regionu
5%
Tak, ale wspieram potrzebujących w inny sposób
11%
Nie biorę udziału w takich akcjach
50%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Pod tym względem Bałtyk to fenomen
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Pogodowo
Polak w Karkonoszach
 
112
Sam zrobił w domu bombę
 
Kultura
Nowa piosenka jeleniogórskiego Leniwca – "Świat nie jest gotowy na Polskę"
 
Aktualności
Osiedle Orzeszkowej – zielona oaza w sercu Jeleniej Góry
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group