Wtorek, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 7605
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pijani rodzice z nocnej wracali wycieczki

Niedziela, 15 marca 2009, 8:20
Aktualizacja: 9:34
Autor: TEJO
Z rocznym dzieckiem w wózku szli ulicą do domu z imprezy rodzice, których zatrzymała policja. Malec trafił do domu małego dziecka, a „opiekunowie” – do celi.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę. Dyżurny przyjął zgłoszenie, w którym został poinformowany, że pod opieką pijanych osób dorosłych znajduje się małe dziecko. Funkcjonariusze udali się pod wskazany adres, gdzie na klatce schodowej bloku zastali 23-letnią kobietę, próbującą wciągnąć po schodach wózek z dzieckiem. Funkcjonariusze weszli z matką i dzieckiem do mieszkania, do którego po kilku minutach przyszedł 24-letni ojciec dziecka. Na widok policjantów mężczyzna próbował uciekać. Szybko został zatrzymany.

Rodziców dziecka poddano badaniu na stan trzeźwości. Przeprowadzone badanie wykazało u matki ponad 1,5 promila, a u ojca 2 promile alkoholu w organizmie. Oboje trafili do policyjnego aresztu, natomiast dziecko po przeprowadzonym badaniu lekarskim trafiło do domu małego dziecka. Policjanci sprawdzą dodatkowo, czy do chwili obecnej dziecko miało zapewnioną przez nich właściwą opiekę.

Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Jeśli się okaże, że rodzice swoim zachowaniem mogli doprowadzić do zagrożenia życia i zdrowia dziecka grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (36) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group