Środa, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 7447
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Pijana matka opiekowała się niespełna rocznym dzieckiem

Poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 12:53
Aktualizacja: Środa, 24 sierpnia 2011, 8:32
Autor: KMP
Policjanci zatrzymali nietrzeźwą kobietę, która mając 2,5 promila alkoholu w organizmie „opiekowała się” swoim 11–miesięcznym dzieckiem. Dziecko było brudne i zaniedbane. Dziewczynka została przewieziona do Domu Małego Dziecka w Jeleniej Górze, a matka do policyjnego aresztu. Kobiecie grozi do 3 lat więzienia.

34 – letnia nietrzeźwa została zatrzymana wczoraj (21 sierpnia) w Karpaczu. Fakt, że matka jest pijana zgłosiły osoby postronne. Kobiecie postawiono zarzut narażenia swojej 11-miesięcznej córki na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Sąd już wcześniej odebrał jej prawa rodzicielskie w stosunku do czwórki pozostałych dzieci. Obecnie również znajdują się one w Domu Dziecka.

- Dziewczynka po przebadaniu w szpitalu została przewieziona do Domu Małego Dziecka do Jeleniej Góry. Kobieta natomiast trafiła do policyjnego aresztu. Jeżeli potwierdzi się, że matka sprawując opiekę w takim stanie naraziła swoją córkę na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia wówczas grozić jej może nawet do 3 lat pozbawienia wolności. O sytuacji zostanie powiadomiony sąd rodzinny – mówi nadkom. Bogumił Kotowski z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group