Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 7261
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pijak szarpał się i wyzywał policjantów

Środa, 25 czerwca 2008, 13:15
Aktualizacja: 21:53
Autor: TEJO
Wulgarny i agresywny mężczyzna zareagował atakiem furii na wezwanie stróżów prawa, aby się uspokoił. Za wyskok może trafić nawet na trzy lata za kratki.

Do scysji doszło w środę w Podgórzynie, kiedy to patrol policji zwrócił uwagę mężczyźnie pijącemu piwo na ulicy. – W związku z tym, że było to miejsce publiczne, policjanci poinformowali go, że zostanie za to ukarany mandatem. Poprosili o podanie danych osobowych, ewentualnie o okazanie dowodu osobistego – informuje nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Mężczyzna odmówił. Był wulgarny wobec interweniujących. Policjanci wyczuli od niego wyraźną woń alkoholu. Postanowili potwierdzić jego dane w komisariacie. W trakcie przewożenia go do jednostki policji mężczyzna był bardzo agresywny.

Wyzywał funkcjonariuszy i kopał w drzwi pojazdu. Policjanci zatrzymali się, aby uspokoić agresora. Kiedy otworzyli drzwi mężczyzna rzucił się do nich do bicia. Po krótkiej szarpaninie policjanci obezwładnili napastnika i umieścili w policyjnym areszcie.

Jak się później okazało, mężczyzna miał przy sobie dowód osobisty. Agresorem okazał się 39-letni mieszkaniec gminy Podgórzyn. Odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej i znieważenie funkcjonariuszy, picie alkoholu w miejscu publicznym oraz za odmówienie podanie swoich danych osobowych, za co grozi mu kara więzienia do trzech lat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group