Sobota, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 6108
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pierwszy Jagniątkowski Bal Dobroczynny

Piątek, 4 marca 2011, 8:45
Aktualizacja: Niedziela, 6 marca 2011, 8:20
Autor: VM
Już w najbliższą sobotę 5 marca w gospodzie „Wedle Bucków” w Jagniątkowie odbędzie się bal charytatywny organizowany wspólnymi siłami koła osiedlowego „Watra Jagniątkowska” i stowarzyszenia „Jagniątków Nasz Dom”.

- Są na naszym osiedlu dzieci, które nigdy nie wyjechały poza granice naszego miasta. Chcemy urzeczywistnić ich marzenia, wyślemy je na wakacje – mówi jedna z organizatorek balu, pani Danuta Drozdowska, właścicielka gospody „Wedle Bucków”.

Stąd też hasło balu „ Ja też mogę pojechać na Zieloną Szkołę”. Dochód z biletów oraz licytacji przedmiotów przyniesionych przez gości balu w całości przeznaczony zostanie na sfinansowanie pobytu „na zielonej szkole” dzieci z gorzej sytuowanych rodzin. Bal poprowadzi znany kabareciarz Jacek Ziobro a muzycznie oprawi zespół „ Déjà vu”. Wśród wielu atrakcji wybór króla i królowej balu, nagrodzone zostanie także najlepsze przebranie. Jak przystało na karnawał, bal będzie kostiumowy.
– Będzie impreza na najwyższym poziomie, nie tylko z racji położenia geograficznego Jagniątkowa – dodaje radny Józef Gajewski szef stowarzyszenia „Jagniątków Nasz Dom”.

W imieniu dzieci organizatorzy pragną podziękować właścicielom jeleniogórskich hurtowni: „Kubex”, „ Iglo-Renoma”, „Serek”, piekarni „Halutek” oraz wielu innym darczyńcom. Dzięki nim na stołach będzie „bogato”. Już tylko na marginesie należy dodać, że kilka wolnych miejsc jeszcze zostało. Początek o godzinie 19.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group