Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 2453
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pierwszaki na medal

Piątek, 9 marca 2007, 0:00
Autor: Angela
Jelenia Góra: Pierwszaki na medal
Fot. Angela
Kolejne sukcesy uczniów „siódemki”.

Najwyższe miejsce na podium dla Piotra Skoczke w kategorii wiekowej 7 – 10 lat za wiersz „Trudne pytania” przyznał Wydział Pielęgniarstwa i Ochrony Zdrowia Akademii Medycznej w Białymstoku w konkursie literackim „Anioły. Jego kolega Łukasz Chocianowicz nagrodzony został II miejscem w VIII Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Pudełko moich marzeń” za wiersz pt. „Małpka”.

Organizatorem tego konkursu był Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury „Na Pięterku” w Zduńskiej Woli. W tym samym konkursie Piotr otrzymał wyróżnienie.

Nie są to ani pierwsze, ani jedyne sukcesy, jakimi mogą się pochwalić młodzi zwycięzcy oraz ich wychowawca Piotr Grosman.
Warto podkreślić, że jeleniogórski pierwszak Łukasz Chocianowicz znany jest od ubiegłego roku w całej Polsce. W grudniu 2006 wystąpił, bowiem, w programie telewizyjnym „Ziarno”, w którym uroczyście odebrał Order Świętego Mikołaja za „szczególna wrażliwość i otwarcie na drugiego człowieka oraz za to, że nie pozostaje obojętnym i chce zmieniać nawet to, co nie zawsze da się zmienić”.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group