Piątek, 7 maja
Imieniny: Benedykta, Ludmiły
Czytających: 5953
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: „Piaskownica” z importu... W najbliższy piątek w Orient Expressie

Wtorek, 8 lutego 2011, 9:01
Aktualizacja: 9:02
Autor: RED
JELENIA GÓRA: „Piaskownica” z importu... W najbliższy piątek w Orient Expressie
Fot. Organizatorzy
„Piaskownica" jednego z najlepszych dramaturgów młodego pokolenia, Michała Walczaka, to jeden z najpopularniejszych najnowszych polskich tekstów dramatycznych. Jeleniogórzanie będą mieli okazję zobaczyć kolejną inscenizację tej sztuki.

Wielu miłośników teatru poznało już to przedstawienie w wykonaniu Teatru Odnalezionego Łukasza Dudy (Free style - Zabawy w piaskownicy"). Spektakl, który w najbliższy piątek zobaczymy w Orient Expressie, został zrealizowany przez zdolnych twórców młodego pokolenia: aktorski duet, Annę Walkowiak-Sikorską i Artur Gotza, oraz reżysera Adama Biernackiego. Jego premiera miała miejsce 7 października 2010 r. w Katowicach w nastrojowym Klubie Old Times Garage. Sztuka zyskała entuzjastyczne recenzje i została bardzo ciepło przyjęta przez publiczność.

Realizowany w kraju i za granicą, w każdym przypadku zebrał entuzjastyczne recenzje. Przejrzysta metaforyka i wspaniałe podchwycenie dziecięcego języka zdobywają „Piaskownicy” przychylność odbiorców w każdym wieku.
Spektakl to nic innego jak... opowieść o dziecięcej dorosłości i dorosłych dziecinadach, o pierwszym zauroczeniu, nauce dzielenia się sobą, miłości, zdradzie i strachu przed dorosłością oraz o podejmowaniu dziecinnie trudnych decyzji.

Wartością „Piaskownicy” jest potoczysty i dowcipny język, balansujący na granicy dorosłości i dzieciństwa. To spektakl, który naprawdę warto zobaczyć!

dzień: 11 lutego 2011 r. (piątek)
godzina: 19:00
miejsce: Restauracja Orient Express (dawny Dworzec PKP).
ceny biletów: normalny – 30 zł, ulgowy – 15 zł
Spektakl jest skierowany do widzów od lat 15.

Fragmenty spektaklu można zobaczyć na: http://www.youtube.com/watch?v=mn0_lf9NnRY

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group