Poniedziałek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 5442
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piechowice: Pewne absolutorium

Piątek, 22 czerwca 2018, 6:57
Aktualizacja: Sobota, 23 czerwca 2018, 11:11
Autor: WAC
Piechowice: Pewne absolutorium
Fot. WAC
Uchwalenie absolutorium dla burmistrza Witolda Rudolfa za wykonanie budżetu miasta w 2017 roku, było najważniejszym wydarzeniem podczas wczorajszej (21.06) sesji Rady Miasta Piechowic.

Nie towarzyszyły kontrowersje, które stały się udziałem samorządowców z kilku innych gmin i miast. Uchwała została podjęta przytłaczającą większością głosów: 11 za, 1 przeciw. Co więcej jej, podjęciu nie towarzyszyła praktycznie żadna dyskusja. Radni przed głosowaniem wysłuchali jedynie pozytywnych opinii dla wykonania budżetu wystawionych przez Regionalną Izbę Obrachunkową oraz Komisję Rewizyjną Rady Miasta.

- Oczywiście jestem zadowolony z wyniku głosowania nad absolutorium – mówi burmistrz Piechowic Witold Rudolf. - Tym bardziej, że wcześniej radni artykułowali wiele krytycznych uwag na temat bieżącego zarządzania spółkami miejskimi. Dziś skupili się jednak tylko nad sposobem budowania budżetu i jego realizacji. O ile pewne emocje wzbudza też wykonanie tegorocznego planów wydatków i dochodów, to radni zachowali się pragmatycznie i zajęli się na wykonaniu budżetu za 2017 roku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
972
Tak
27%
Nie
66%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group