Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 9599
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pełne wrażeń animacje w Parku Norweskim

Niedziela, 16 sierpnia 2015, 7:51
Aktualizacja: 9:43
Autor: Karolina Matusewicz
Jelenia Góra: Pełne wrażeń animacje w Parku Norweskim
Fot. Karolina Matusewicz
Czytanie niezwykłej bajki, ogromne bańki mydlane, maszyna do tworzenia dzieł sztuki, a także spektakl „Historie Domowe” wypełniły wczoraj (15.08) czas „Bajkowej Soboty w Parku Norweskim”, którą poprowadził klaun Rufi Rafi.

Kolejne spotkanie z klaunem i asystującymi mu animatorami obfitowało w liczne atrakcje, jednak zawirowania pogodowe, burza i chwilowy opad deszczu pokrzyżowały nieco plany.

Rufi Rafi przygotował jak zwykle bogaty program, dzięki czemu dzieci i ich rodzice mieli okazję pobawić się wspólnie przy wykorzystaniu kolorowej chusty animacyjnej, posłuchać niezwykłej bajki, która nie zawiera ani jednego obrazka, a także poczuć się prawdziwym artystą.

W dwóch rozstawionych po obu stronach sceny namiotach, dzieci mogły rozwinąć swoją kreatywność wykonując piaskowy obrazek lub inne dzieło. Autorzy prac do specjalnej maszyny wlewali różne ilości wybranych przez siebie farb, a kręcące się koło sprawiało, że kolory łączyły się w abstrakcyjnej formie, tworząc unikatowy i niepowtarzalny obrazek. Nie zabrakło też olbrzymich baniek mydlanych, które zawsze wywołują na ustach dzieci uśmiech.

Podczas parkowych animacji drzewo rosnące nieopodal ławki i stojaka na rowery złamało się i zawiesiło na linii energetycznej. Pracownicy firmy ochroniarskiej natychmiast powiadomili odpowiednie służby i zabezpieczyli teren tak, aby nikt się nie zbliżał. Wezwana straż pożarna szybko zabrała się do pracy, usunęła konar i zabezpieczyła teren.

Organizatorem „Bajkowych Sobót w Parku Norweskim” jest Miasto Jelenia Góra i Przystań Twórcza – Zdrojowy Teatr Animacji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group