Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 5519
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pękła rura – ruch utrudniony

Środa, 17 września 2008, 13:22
Aktualizacja: 13:23
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Pękła rura – ruch utrudniony
Fot. Angela
W związku z pracami wodociągowymi blisko budynku przy ulicy Wolności część chodnika została wyłączona z użycia. Przez dwa dni mieszkańcy powinni przechodzić drugą stroną. Ne wszyscy stosują się do tych zmian, i wbrew zakazowi przechodzą pasem ruchu obok jadących samochodów i prowadzonych prac.

Roboty prowadzone m.in. na chodniku związane są z usuwaniem awarii wodociągu. Odkopano już odcinek rury i obecnie trwa lokalizowanie jej uszkodzonego fragmentu. Z użytku wyłączono odcinek chodnika przy ulicy Wolności na przeciwko na przeciwko dyskontu spożywczego Plus.
Prace potrwają około dwóch dni.

Mieszkańcy dzisiaj i jutro powinni przechodzić na drugą stronę jezdni przez pasy i poruszać się chodnikiem na przeciwko. Niestety większość pieszych wybiera wygodne, ale niebezpieczne przejście jezdnią obok odgrodzonego placu usuwania awarii.

Stąd apel przede wszystkim skierowanych do pieszych o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i nadłożenie drogi. Kierowców natomiast ostrzegamy o możliwości przechodzenia po jezdni nawet grupki pieszych na tym odcinku. Dlatego warto tu zdjąć nogę z gazu i zachować szczególną ostrożność, zanim dojdzie do wypadku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group