Czwartek, 9 lutego
Imieniny: Apolonii, Cyryla
Czytających: 9759
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Patrycja Rutecka na Europejskim Zimowym Festiwalu Młodzieży

Czwartek, 8 stycznia 2015, 7:53
Aktualizacja: 10:25
Autor: AP
Jelenia Góra: Patrycja Rutecka na Europejskim Zimowym Festiwalu Młodzieży
Fot. AP
Polski Związek Biathlonu ogłosił skład reprezentacji na Europejski Zimowy Festiwal Młodzieży, który odbędzie się pod koniec stycznia w Vorarlberg. Do Austrii pojedzie ósemka biało–czerwonych. Wśród zawodniczek Polskę reprezentować będzie Patrycja Rutecka z MKS Karkonosze Jelenia Góra!

Patrycja Rutecka mieszka w Sobieszowie i jest zawodniczką MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra. Ukończyła Szkołę Podstawową nr 15 w Jeleniej Górze. Pierwszą trenerką Patrycji była Ewa Mickiewicz. Obecnie Patrycja jest uczennicą Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie. Biathlon uprawia od czterech lat pod okiem trenerów: Joanny Badacz, Jarosława Bednarza, Magdaleny Nykiel oraz Maćka i Andrzeja Kozińskich.

Na Zimowym Festiwalu Młodzieży wystartują też: Kamila Żuk (MKS Duszniki Zdrój), Catherine Spierenburg (BKS WP Kościelisko) i Paulina Król (UKN Melafir Czarny Bór).

Czwórkę zawodników stanowią: Tadeusz Nędza-Kubieniec , Marcin Szwajnos, Paweł Leja (wszyscy trzej z BKS WP Kościelisko) oraz Karol Turek (UKN Melafir Czarny Bór). Rezerwowymi zostali Julita Zając z Górnika Iwonicz Zdrój i Jakub Piątek z MKS Karkonosze Jelenia Góra. Jakuba trenują Waldemar Domitrz i Dawid Matwijów.

Ekipą opiekować się będą trenerzy: Adam Jakieła oraz Andrzej Koziński. Zawody zaplanowane są w dniach od 25 do 30 stycznia 2015 roku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
523
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
38%
Nie najlepiej
12%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group