Sobota, 27 czerwca
35°C Jelenia Góra
reklamy

Patriotycznie w jeleniogórskim Elektroniku [FOTO]

Audio

Czytaj na głos

Autor: Joanna Peczenenko 1 min czytania

Uczniowie Zespołu Szkół Elektronicznych i Gimnazjum nr 3 upamiętnili 96. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji uczniowie klas: IIIb gimnazjum oraz ITE technikum przygotowali uroczysty apel pod kierunkiem pani Małgorzaty Jacheć.

Uczniowie przedstawili teksty literackie związane z walką o odzyskanie przez Polskę niepodległości oraz pieśni patriotycznie. Całości dopełniła prezentacja multimedialna i muzyka.

Zależy nam na tym, aby nasi uczniowie nie tylko osiągali wysokie wyniki w nauce, ale również chcemy wychowywać ich w duchu patriotyzmu, by pamiętali o narodowych świętach. To właśnie one tworzą historię naszego kraju – powiedziała zastępca dyrektora szkoły Agnieszka Tomaszewska.
Cieszę się, że w szkole upamiętniamy ważne wydarzenia historyczne. Ważne jest abyśmy my, młodzi ludzie, znali losy naszego narodu i nie zapominali o tych, którym zawdzięczamy wolność – powiedział uczeń kl. ITE, Daniel Szwajkiewicz.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka