Czwartek, 23 września
Imieniny: Bogusława, Linusa
Czytających: 6341
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Palił się market w Podgórzynie

Sobota, 2 kwietnia 2016, 8:16
Aktualizacja: Niedziela, 3 kwietnia 2016, 8:21
Autor: Przemek Kaczałko
Region: Palił się market w Podgórzynie
Fot. Przemek Kaczałko
W piątek (1.04) przed godz. 19:00 strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze w jednym z marketów w Podgórzynie. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że ogień pojawił się w niewielkim pomieszczeniu magazynowym, ale duże zadymienie uniemożliwiło dalsze funkcjonowanie sklepu tego dnia.

- Około godz. 18:40 otrzymaliśmy telefoniczne zgłoszenie o pożarze w jednym z marketów w tej miejscowości. Ze zgłoszenia wynikało, że pali się w części magazynowej. Po przybyciu pierwszych zastępów okazało się, że osoby znajdujące się w chwili powstania pożaru w sklepie opuściły go o własnych siłach. Działania zastępów polegały na podaniu prądu wody na palące się kartony i urządzenia znajdujące się w niewielkim pomieszczeniu magazynowym na zapleczu sklepu – powiedział st. kpt. Michał Jeremenko z JR-G 1 PSP w Jeleniej Górze.

- Niestety konstrukcja budynku jest taka, że dym przedostał się na całe poddasze i w chwili obecnej korzystanie z tego sklepu jest niemożliwe – dodał dowódca akcji.

W akcji wzięły udział cztery zastępy Państwowej Straży Pożarnej JR-G 1 Jelenia Góra oraz dwa zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group