Niedziela, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 9159
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Otwierali myśli na ostro w Orient Expressie

Wtorek, 10 kwietnia 2012, 11:06
Aktualizacja: 11:07
Autor: Agrafka/Petr
JELENIA  GÓRA: Otwierali myśli na ostro w Orient Expressie
Fot. Petr
Jeden z najlepszych polskich raperów, kompozytor i skrzypek, czyli O.S.T.R. wystąpił wczoraj, tj. 9 kwietnia na scenie Orient Expressu z grupą Tabasko. Muzycy zaprezentowali utwory z najnowszego albumu „Ostatnia szansa tego rapu” i nie tylko.

Ostremu, czyli Adamowi Ostrowskiemu towarzyszyli Zorak, Haem i Kochan. Takie utwory jak „Zachłanność”, czy „Otwieramy myśli” już stały się hitem, a jeleniogórska publiczność doceniła muzyków za ich twórczość, głównie frekwencją, gdyż na koncert przyszło bardzo dużo fanów rapu.

Nie zabrakło tłustych bitów i regionalnych suportów tj. Daemo, Nocna zmiana, BeatBox, FrytaS i ReGe. – Było naprawdę dobrze! Zresztą, niczego innego nie spodziewaliśmy się po koncercie Ostrego i jego kompanów. Chłopaki zarządzili! Szacunek też dla suportów, dali radę – mówią Ewa i Kornel, uczestnicy koncertu.

– Koncerty rapowe czy hip-hopowe sprawdzają się w naszym klubie. Bardzo się cieszę, że chociaż na tych imprezach frekwencja zawsze dopisuje. Dodatkowo cieszy fakt, że młodzi ludzie wychodzą z nich usatysfakcjonowani. Cóż, zapraszam na kolejne koncerty z cyklu – dodaje Alicja Dusińska właścicielka Orientu.

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group