Otwarcie siłowni zewnętrznej w Lubawce
Audio
Czytaj na głos
Dom Kultury w Lubawce
2 sierpnia na Stadionie Miejskim w Lubawce otwarta zostanie siłownia zewnętrzna. Nowo powstały obiekt zostanie poświęcony, a potem chętni będą mogli wziąć udział w pokazowym treningu.






Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.