Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 5595
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ostatnia kadencja Marcina Zawiły?

Sobota, 30 grudnia 2017, 9:02
Aktualizacja: Poniedziałek, 1 stycznia 2018, 4:10
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Ostatnia kadencja Marcina Zawiły?
Fot. Przemek Kaczałko
Wczoraj (29.12) podczas konferencji prasowej prezydenta Jeleniej Góry i jego zastępców, dotyczącej ostatnich wydarzeń w Radzie Miejskiej, Marcin Zawiła dwukrotnie podkreślił, że w tym roku podczas zbliżającego się sylwestra na Placu Ratuszowym, po raz ostatni będzie składać życzenia mieszkańcom. Czy wygadał się, że nie będzie już kandydował?

Choć od dłuższego czasu w kuluarach się mówi, że Marcin Zawiła postanowił nie kandydować na kolejną kadencję, to oficjalnie takie zapewnienie jeszcze nie padło. Na giełdzie nazwisk potencjalnych kandydatów z obozu obecnego prezydenta najczęściej wymienia się Jerzego Łużniaka, choć nie brakuje też chętnych do postawienia na Konrada Sikorę.

- Decyzja co do mojej przyszłości jest jeszcze rozważana w głębi mojego serca i na pewno we właściwym momencie wszystkich o tym poinformuję – zapewnia Marcin Zawiła, który tłumaczy wypowiedziane przez siebie zdanie emocjami związanymi z budżetem.

Marcin Zawiła po raz trzeci pełni już funkcję prezydenta Jeleniej Góry, w tym po raz drugi z rzędu. Wybory samorządowe odbędą się jesienią 2018 roku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (120) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group