Poniedziałek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 6529
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Oskarżeni o zabójstwo

Niedziela, 20 grudnia 2020, 12:25
Autor: WAC
Jelenia Góra: Oskarżeni o zabójstwo
Fot. Archiwum
Do Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze wpłynął akt oskarżenia przeciwko dwóm osobom w sprawie zabójstwa mężczyzny, do jakiego doszło w nocy z 29 lutego na 1 marca 2020 roku w Zgorzelcu.

1 marca 2020 roku na terenie kompleksu leśnego pod Zgorzelcem znaleziono częściowo spalone zwłoki mężczyzny. Jak ustalono w toku śledztwa - do zbrodni doszło poprzedniej nocy w Zgorzelcu, a pokrzywdzony został zamordowany strzałem z broni palnej przez Dariusza O. Następnie podejrzany o zabójstwo wspólnie z Oliwerem K. przewiózł ciało zabitego mężczyzny do lasu w okolicy Zgorzelca, gdzie je podpalono w celu zatarcia śladów.

35-letniemu Dariuszowi O. zarzucono zbrodnię zabójstwa, a także wytworzenie broni palnej i posiadanie pornografii z udziałem małoletnich – informuje rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze prok. Tomasz Czułowski. - Zarzucone mu przestępstwa zagrożone są karą dożywotniego pozbawienia wolności. 22-letni Oliwer K. został oskarżony o pomoc w ukryciu i znieważenie zwłok pokrzywdzonego. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Obaj sprawcy byli wcześniej karani sądownie, w tym za przestępstwa przeciwko mieniu i z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Twoja reakcja na artykuł?

2
9%
Cieszy
2
9%
Hahaha
1
5%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
9%
Złości
15
68%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group