Piątek, 23 lutego
Imieniny: Damiana, Izabeli
Czytających: 8131
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Orkiestra Owsiaka zaczyna grać już w piątek!

Czwartek, 8 stycznia 2009, 9:17
Aktualizacja: 9:19
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Orkiestra Owsiaka zaczyna grać już w piątek!
Fot. TEJO
Kwesta w szkołach, przejażdżki samochodami terenowymi po byłym poligonie i aukcja lotów szybowcem – oto najważniejsze punkty działań sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy działającego przy stowarzyszeniu Wspólne Miasto oraz Aeroklubie Jeleniogórskim.

Co prawda Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę, 11 stycznia, jednak my zbiórkę rozpoczynamy już w piątek na terenie wszystkich jeleniogórskich gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych – zapowiada Paweł Gluza, koordynator działań z Wspólnego Miasta oraz Aeroklubu Jeleniogórskiego.

W sobotę ich wolontariusze będą obecni w Centrum Handlowym ECHO, gdzie poza zbiórką poprowadzą gry i zabawy dla dzieci. 11 stycznia od godziny 9:00 stu trzydziestu wolontariuszy naszego sztabu przeprowadzi zbiórkę pieniędzy na terenie Jeleniej Góry.

Ponadto w niedzielę wszystkim miłośnikom troszkę mocniejszych wrażeń takowych dostarczy Stowarzyszenie Sudety 4x4. Tego dnia na byłym jeleniogórskim poligonie zorganizowane zostaną przejażdżki na specjalnie przygotowanej do tego trasie. Choć jest jak najbardziej bezpieczna, to wrażenia na pewno będą niezapomniane. Cała kwota, którą uda się zebrać tego dnia podczas imprezy organizowanej przez Sudety 4x4, zostanie oczywiście przekazana na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wjazd na teren poligonu będzie możliwy od strony Hotelu Tango (niegdyś Fan).

Już teraz w ramach aukcji na allegro.pl można licytować jeden z trzech lotów szybowcowych. Jeden trwający 5-10 min (cena wywoławcza – 70 zł), drugi 15-30 minut (c. w. – 150 zł), trzeci ok. godziny (c. w. – 250zł). Wszystkie loty odbędą się z lotniska w Jeleniej Górze, wiosną lub latem, w terminie ustalonym z osobą która wygra aukcję. Takie atrakcje zapewnia oczywiście Aeroklub Jeleniogórski. Loty szybowcem licytować można klikając w jeden z poniższych linków.
http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=228169
http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=228169
http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=228227

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Na kogo oddasz głos w wyborach samorządowych 7 kwietnia do rady miasta/gminy/powiatu/sejmiku?

Oddanych
głosów
1381
Bezpartyjnych Samorządowców (partia)
7%
Konfederacje
10%
Lewice
8%
PiS
24%
PO
35%
Trzecią drogę
8%
Innych
7%
 
Głos ulicy
Zjadłem 6 pączków z nadzieniem owocowym
 
Miej świadomość
CPK: Kluczowa inwestycja Polski zagrożona?
 
Rozmowy Jelonki
Maliny polskie kontra ukraińskie
 
Kultura
Otwarcie wystawy o saniach rogatych
 
Kultura
Pułapka na myszy
 
112
Mercedesem w busa
 
Piłka nożna
Karkonosze – Moto–Jelcz w obiektywie
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group