Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 3 listopada
Imieniny: Sylwii, Huberta, Marcina
Czytających: 16482
Zalogowanych: 124
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Oliwia Socha wygrała „Szansę na sukces”

Poniedziałek, 12 grudnia 2022, 5:59
Autor: Manu
Jelenia Góra: Oliwia Socha wygrała „Szansę na sukces”
Fot. JB
24-letnia jeleniogórzanka Oliwia Socha wygrała odcinek programu „Szansa na sukces”, który był emitowany w ubiegłą niedzielę (11.12) w TVP2. Dzięki wygranej będzie mogła wystąpić na 60. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu 2023.

„Szansa na sukces” to program muzyczny, dzięki któremu zdolni wokaliści mają możliwość zrealizować swoje marzenie o występie na opolskiej scenie. Nagrodą główną dla zwycięzcy programu jest udział w konkursie „Debiuty” podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Oliwia Socha zaśpiewała piosenkę „Samba bez butów” z repertuaru Hanny Banaszak. Swoim wykonaniem zachwyciła jurorów: Aleksandra Maliszewskiego, Halinę Frąckowiak i Halinę Benedyk.

Warto wspomnieć, że w 2019 Oliwia Socha walczyła o zwycięstwo w dziesiątej, jubileuszowej edycji „The Voice Of Poland”, gdzie ostatecznie dołączyła do drużyny Michała Szpaka, a w dalszej części programu do swojej ekipy „ukradł ją” Kamil Bednarek.

Oliwia Socha stała się też znana z reprezentacji Polski w badmintonie. Zaczęła grać od dziesiątego roku życia w Klubie Sportowym „Chojnik” Jelenia Góra. Jest wielokrotną mistrzynią Polski zarówno w grze pojedynczej jak i podwójnej. Będąc w Kadrze Narodowej, brała udział w Akademickich Mistrzostwach Świata (miejsce 5) i wielu innych międzynarodowych mistrzowskich imprezach.

Twoja reakcja na artykuł?

133
91%
Cieszy
1
1%
Hahaha
2
1%
Nudzi
1
1%
Smuci
4
3%
Złości
5
3%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy w mijającym roku zmarł ktoś z Twojej rodziny albo dobry znajomy?

Oddanych
głosów
603
Tak
66%
Nie
34%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Co się stanie, gdy będziesz robił 100 pompek każdego dnia?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Zbiornik po wielkim remoncie
 
Koszykówka
Kraków zdobywa Jelenią Górę
 
Aktualności
Awantura na cmentarzu
 
Inne wydarzenia
Bieg Niepodległości wraca na ulice Jeleniej Góry. Szykują się utrudnienia
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group