Środa, 17 sierpnia
Imieniny: Julianny, Jacka
Czytających: 6877
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Olimpiada Wiedzy o Rodzinie w DODN

Piątek, 1 marca 2019, 11:05
Aktualizacja: Sobota, 2 marca 2019, 10:07
Autor: kawonz
Jelenia Góra: Olimpiada Wiedzy o Rodzinie w DODN
Fot. kawonz
W Dolnośląskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli Filia w Jeleniej Górze odbyły się wczoraj (28.02) eliminacje okręgu dolnośląskiego Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Rodzinie. Jej organizatorem jest Wydział Teologii, Kierunek kształcenia: Nauki o Rodzinie, Uniwersytetu Warmińsko–Mazurskiego w Olsztynie.

Olimpiada ma formułę otwartą i mogą w niej startować uczniowie (zespoły 2-osobowe) polskich szkół ponadgimnazjalnych: liceów ogólnokształcących i techników, uczniowie realizujący indywidualny program lub tok nauki, rekomendowani przez szkołę. A od tego roku szkolnego również uczniowie klas dotychczasowych zasadniczych szkół zawodowych prowadzonych w branżowych szkołach I stopnia oraz uczniowie branżowej szkoły I stopnia.

Celem jest promowanie wartości małżeńskich i rodzinnych oraz upowszechnianiem nauk o rodzinie jako dyscypliny naukowej oraz kierunku studiów. Młodzież biorąca w niej udział ma możliwość sprawdzenia nabytej wiedzy z zakresu zajęć: Wychowanie do życia w rodzinie oraz nabycie umiejętności praktycznego jej wykorzystania podczas prezentacji (II etap) i debaty (III etap).

Twoja reakcja na artykuł?

1
33%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
67%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group