Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 5330
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Oldtimerami zajadą pod TESCO. Kolejne spotkanie z cyklu już jutro

Piątek, 9 września 2011, 15:39
Aktualizacja: 15:41
Autor: Bartłomiej Frątczak
JELENIA  GÓRA: Oldtimerami zajadą pod TESCO. Kolejne spotkanie z cyklu już jutro
Fot. Organizator
Jutro, 10 września na parkingu przed hipermarketem TESCO w Jeleniej Górze odbędzie się kolejne z cyklu „Lokalnych Spotkań Miłośników Starych Samochodów”. Początek imprezy, godz. 13.00. Organizatorem spotkania jest największy w Polsce portal dla fanów zabytków na kółkach: Oldtimery.com.

– Ideą „Lokalnych Spotkań Miłośników Starych Samochodów” jest łączenie ludzi, którzy lubią zabytkowe pojazdy i takie posiadają. Chcemy podkreślić, że impreza nie jest żadnym zlotem, zamkniętym dla osób z zewnątrz. Zapraszamy każdego, kto chciałby przyjrzeć się nieco bliżej najróżniejszym oldtimerom. Czego możecie się spodziewać? Luźnej atmosfery, którą tworzą osoby o podobnych zainteresowaniach, grono znajomych jeżdżących zabytkami na kółkach – mówi nam Marcin Warwaszyński, stały uczestnik spotkań.

Według informacji, z parkingu przed hipermarketem TESCO „oldtimerowcy” przejadą swoimi pojazdami ulicami miasta, a następnie spotkają się pod willą Róża Wiatrów w Sobieszowie by tam – w zależności od pogody, rozpalić grilla lub wielkie ognisko. – Gorąco liczymy na to, że tym razem spotkaniu dopisze frekwencja. Poprzednim razem trochę zawiodła pogoda, mam nadzieję, że jutro będzie inaczej – podsumowuje Marcin Warwaszyński.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group